05330534554 [email protected]

Ülkemizde makale çeviri hizmetleri en çok talep edilen tercüme hizmetlerinin başında geliyor.

Makale Çeviri Hizmetleri

Profesyonel makale çeviri hizmeti sunan Lingopia yayınlamayı düşündüğünüz derginin stil kılavuzunu dikkate alan bir kadroyla çalışıyor. Bu da editör aşamasında daha az yorum, hızlı bir geri dönüş süresi ve daha hızlı onay anlamına gelir. Makale çevirisi için evizyonlar ve sırayla yayın. Ayrıca, herhangi bir kritik bibliyografik bilgiyi atlamamanızı ve alıntılarınız ile kaynakçanızın eşleşmesini sağlar.   

Aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere birçok alanda makaleler çevirdik:

Tıbbi Araştırma Tercümesi

Cerrahi, pediatri, onkoloji, dermatoloji ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm tıbbi alanlarda dil uzmanlarımız var. Tüm tıbbi çevirmenlerimiz kapsamlı biyoloji ve tıbbi geçmişe sahiptir ve hatta bazıları doktorun kendisidir. Klinik araştırmalar, akademik tıbbi araştırmalar, ilaçlar, kişisel tıbbi kayıtlar ve daha fazlası üzerinde çalışma deneyimine sahibiz.  

Beşeri Bilimler Çevirileri

Bilim adamlarının derslerini, makalelerini ve kitaplarını tarih, felsefe, edebiyat, eğitim ve daha fazlası dahil olmak üzere beşeri bilimlerin tüm alanlarında çevirmelerine yardımcı oluyoruz. Üzerinde çalıştığımız kitaplar Oxford University Press, Cambridge University Press ve Harvard University Press’te yayınlandı ve çevirdiğimiz makaleler dünya çapında saygın akademik dergilerde yayınlandı. Çeviri tamamlandıktan sonra, taslak kalite ve kesinlik açısından incelenmesi için yönetici editörlerimizden birine iletilir.

Sosyal Bilimler Çevirileri

Araştırmanızı İngilizceye veya seçtiğiniz dile çevirmenize yardımcı olabiliriz. Dil uzmanlarımız ekonomi, hukuk, sosyoloji, uluslararası ilişkiler, siyaset bilimi, psikoloji ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm farklı akademik alanlarda uzmanlaşmıştır. Hem nitel hem de nicel çalışmaları çevirme konusunda geniş deneyime sahibiz ve sizi alanınızdaki en iyi dil uzmanıyla eşleştireceğiz.  

Sonuç Bildirileri

Akademik makalenizi çevirmek mi istiyorsunuz? Neden biz?

Özellikle akademik metinlerle çalışma ve dünya çapında yüksek etkili dergilerde başarılı bir şekilde yayınlama konusunda yılların deneyimini getiriyoruz. Metninizin alanınızdaki bir uzman tarafından çevrilmesini ve ardından yönetici editörlerimizden biri tarafından incelenmesini sağlayarak en yüksek kalitede akademik çeviri ve düzenleme hizmetleri sunuyoruz. Kapsamlı inceleme sürecimiz, metninizin sorunsuz bir şekilde okunmasını ve yayına hazır olmasını sağlar. Ayrıca, akademik makaleleri belirli stil kılavuzlarına göre (MLA, APA, Chicago Kılavuzu, Bluebook vb.) 

İngilizce makale hizmetleri için hemen ulaşın!

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× WhatsApp