[njwa_button id="4903"] Diğer Hizmetler - Simultane Çeviri Kadrosuyla 360° Dil Hizmetleri
05330534554 [email protected]

Diğer

Uçtan uca bir hizmet yolculuğu için buradayız.

Lingopia olarak kendimizi bir çeviri ajansı olarak görüyoruz ve çeviri dışındaki hizmetleri diğer hizmetlerimiz başlığıyla sunuyoruz. Tüm iletişim faaliyetlerinizde deşifre hizmeti, SEO işlemleri, teknik ekipman kurulumu ve MC hizmeti gibi taleplerinizde bir tık veya telefon kadar uzağınızdayız.

h

Deşifre Hizmeti

Yazılı çeviri, çeviriden ibaret değildir ve 21. yüzyılın çeviri ajansı için çeviri altyapısı kritiktir. Yeminli tercüme hizmeti istenen veya tekrara dayalı birçok içeriği en uygun ücretlerle çevirirken binlerce, hatta milyonlarca okura ulaşacak kurumsal metinlerinizi ise kıdemli editörlerimizle baştan sona okuyoruz. Yazılı tercüme hizmetlerinde müşterilerimizi çeviri belleği, terim yönetimi, stil yönetimi gibi konularda aydınlatıyoruz.

SEO Odaklı İçerik Yazma

Lingopia, bu kategoride en çok talep edilen şablona dayalı belgelerin çevirisinde çeviri algoritmalarını ve modellerini kullanıyor. İşi makinelere emanet etmediğimiz için de “ham çeviriyi” deneyimli çevirmeniz kontrol ediyor. Hibrit Çeviri kapsamına girmeyen yeminli tercüme  metinlerini ise Plus ve Profesyonel tarifeleriyle sunuyoruz. Her halükarda müşteri memnuniyeti ve sınırsız kontrol garantisi sağlıyoruz.

Teknik Ekipman Hizmeti

COVİD-19, bir simültane tercümanın değişmez mekanı büyük otel lobilerini ekranlara dönüştürdü. Simültane ve ardıl tercümanlarımız hızlı internet bağlantısı ve iyi bir organizasyon gerektiren bu hizmeti artık daha çok evlerinden sunuyor. Simültane çeviri talepleriniz için Lingopia’ya ulaşın, teknik altyapının yanı sıra en iyi çevirmenleri geçmiş iş deneyimleriyle birlikte sunalım.

Sunuculuk Hizmeti

Deşifre hizmeti görüntü/ses kaydı çözümleme ve metne dönüştürme işlemidir. Televizyon, radyo kayıtları, seminer, konferans, eğitim programı, röportaj ve toplantı gibi etkinliklerden elde edilen ses kayıtlarını kapsar. Tüm deşifre hizmeti taleplerinizi, sürekli iş birliği yaptığımız serbest zamanlı 10 kişilik uzman ekiple karşılıyoruz. Türkçe, İngilizce, Almanca, İspanyolca ve Arapça gibi dillerde deşifre hizmeti sunabiliyoruz.

Referanslarımız

Söz ve belgelerini bize emanet eden kurum ve kuruluşlar.

Neredeyse 7/24 buradayız 🙂

OFİS ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

09:00-20:00 (haftanın her günü)

Adres

Simultane Çeviri Adresi: Suadiye, Ark 399, Bağdat Cad. No: 1, 34728 Kadıköy/İstanbul

 

×

Merhaba!

Talebinizi hemen iletin.

× WhatsApp