05330534554 [email protected]

Diğer Hizmetlerimiz

Lingopia olarak kendimizi bir çeviri ajansı olarak görüyoruz ve çeviri dışındaki hizmetleri diğer hizmetlerimiz başlığıyla sunuyoruz. Tüm iletişim faaliyetlerinizde deşifre hizmeti, SEO işlemleri, teknik ekipman kurulumu ve MC hizmeti gibi taleplerinizde bir tık veya telefon kadar uzağınızdayız.

Deşifre Hizmeti

Yazılı çeviri, çeviriden ibaret değildir ve 21. yüzyılın çeviri ajansı için çeviri altyapısı kritiktir. Yeminli tercüme hizmeti istenen veya tekrara dayalı birçok içeriği en uygun ücretlerle çevirirken binlerce, hatta milyonlarca okura ulaşacak kurumsal metinlerinizi ise kıdemli editörlerimizle baştan sona okuyoruz. Yazılı tercüme hizmetlerinde müşterilerimizi çeviri belleği, terim yönetimi, stil yönetimi gibi konularda aydınlatıyoruz.

SEO Odaklı İçerik Yazma

Lingopia, bu kategoride en çok talep edilen şablona dayalı belgelerin çevirisinde çeviri algoritmalarını ve modellerini kullanıyor. İşi makinelere emanet etmediğimiz için de “ham çeviriyi” deneyimli çevirmeniz kontrol ediyor. Hibrit Çeviri kapsamına girmeyen yeminli tercüme  metinlerini ise Plus ve Profesyonel tarifeleriyle sunuyoruz. Her halükarda müşteri memnuniyeti ve sınırsız kontrol garantisi sağlıyoruz.

Teknik Ekipman Hizmeti

COVİD-19, bir simültane tercümanın değişmez mekanı büyük otel lobilerini ekranlara dönüştürdü. Simültane ve ardıl tercümanlarımız hızlı internet bağlantısı ve iyi bir organizasyon gerektiren bu hizmeti artık daha çok evlerinden sunuyor. Simültane çeviri talepleriniz için Lingopia’ya ulaşın, teknik altyapının yanı sıra en iyi çevirmenleri geçmiş iş deneyimleriyle birlikte sunalım.

Sunuculuk Hizmeti

Deşifre hizmeti görüntü/ses kaydı çözümleme ve metne dönüştürme işlemidir. Televizyon, radyo kayıtları, seminer, konferans, eğitim programı, röportaj ve toplantı gibi etkinliklerden elde edilen ses kayıtlarını kapsar. Tüm deşifre hizmeti taleplerinizi, sürekli iş birliği yaptığımız serbest zamanlı 10 kişilik uzman ekiple karşılıyoruz. Türkçe, İngilizce, Almanca, İspanyolca ve Arapça gibi dillerde deşifre hizmeti sunabiliyoruz.

Referanslarımız

Söz ve belgelerini bize emanet eden kurum ve kuruluşlar.

Emlak Konut İçin Yazılı Çeviri
OTİ Holding İçin Simultane Çeviri Hizmeti
Coral Travel için Simultane Çeviri Hizmeti
Kore firması CEV Enerji İçin Çeviri Hizmeti
Mex Logistics Firması İçin Çeviri Hizmeti
World Tourism Forum İçin Çeviri Hizmeti
OTİ Holding İçin Simultane Çeviri Hizmeti
People Make the Brand için Simultane Çeviri Hizmeti
Imperial Logistics şirketi için Yazılı Çeviri ve Simültane Çeviri Hizmeti
Dinamo Consulting İçin Yazılı Tercüme
TÜBİTAK MAM İçin Çeviri Hizmeti
Diğer Hizmetler

Lingopia ve Diğer Hizmetler

Türkiye’nin dijital çeviri platformu Lingopia, bütçe dostu yazılı tercüme hizmetlerini iyi kullandığı teknolojik altyapılar sayesinde sunuyor. Aylarca bir odaya kapanıp bir edebiyat eserini yeniden yaratmak mevzubahis değilse sürekli çeviri takibine hazır olun!

Neredeyse 7/24 buradayız 🙂

OFİS ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

09:00-20:00 (haftanın her günü)

Adres

Operatör Cemil Topuzlu Cd. No: 103, Beyazköşk Apt. D: 2, Caddebostan Mahallesi, Kadıköy, İstanbul, 34728

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× WhatsApp