[njwa_button id="4903"] Hakkımızda - Simultane Çeviri Kadrosuyla 360° Dil Hizmetleri
05330534554 [email protected]

Hakkımızda

Simultane çeviri uzmanları ile 360 derece dil hizmetleri

Dil hizmetlerinin (Lingo-) büyülü dünyasında (-pia) iz bırakmak, Lingopia için bir iş olmanın ötesinde bir tutku… Lingopia her yeni iletişim yolculuğunda, sınırları aşmak ve kültürleri birleştirmek için çalışıyor. 15 yıllık deneyimiyle “en uygun fiyatlı tercüman/ekipman/çeviri” sorgusunun ötesine geçip müşterilere özgü hizmet kategorileri sunuyor. En basit evrak tercümesi de en kritik ortaklık sözleşmesi de hak ettiği ilgiyi görüyor. Çeviri hizmeti talep eden müşteriler için yapay zeka çağında esas olan, ihtiyaç duyduğu dil hizmetini,  tedarikçiyle iletişim karmaşında kaybolmadan çok hızlı ve uygun maliyetli alabilmek. Çözüm odaklı hızlı hizmetler geliştiren Lingopia bu beklentileri karşılırken şeffaf ve kalite odaklı bir yaklaşım sergiliyor. Bizden şu 4 kategoride hizmet alabilirsiniz:

  • Tercüman
  • Ekipman
  • Çeviri
  • Diğer

 Siz de simultane çeviri başta olmak üzere tüm tercüman, ekipman ve çeviri talepleriniz için ekibimizle iletişime geçin ve bizi tanıyın.

Sadece en iyilerle çeviri

“A dilindeki mesajın B dilinde yeniden üretilmesi” şeklindeki basit tanımı kabul etmiyoruz. “Çevirmen”, “editör”, “anadil editörü”, “terim yönetimi”, “stil kılavuzu” gibi kavramları kullanıyor, müşterilerimizi dört dörtlük çeviri hizmeti konusunda sürekli aydınlatıyoruz. Her kelime ve cümleyi özenle seçilmiş bir dilin zarafetiyle sunarken her projeye bir dil elçiliği işi olarak bakıyoruz. Türkçe-İngilizce çeviri ve İngilizce-Türkçe çeviri başta olmak üzere birçok dil çiftinde ve uzmanlık alanında çeviri kalitesi ve teslimat hızı konusunda sizi en doğru şekilde yönlendirebilmemiz için hemen bir dosya yükleyin veya diğer hizmetlerimiz için bizimle telefon, WhatsApp, e-posta kanalları üzerinden iletişime geçin!

Referanslarımız

Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği
Polonya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu
Fair Labor Association
International Centre for Migration Policy Development
İstanbul Tahkim Merkezi, ISTAC
Dünya Etnospor Konfederasyonu
Trendyol, Referanslar
Harvard Business Review Türkiye
Aras Kargo, Referanslar
Coral Travel Group, Coral Turizm, Odeon Tour
Turner Construction
Emlak Konut
Imperial Logistics
DP World, Clients
People Make the Brand, Evrim Kuran
Zendesk, Clients, Lingopia
Addvalora, Clients, Lingopia
Improva, Referanslar, Lingopia
YGA, Referanslar, Lingopia
Rina Denizcilik
DIO İmplant, Referanslar
Latro Kimya, Referanslar, Lingopia
ELOPAR, Referanslar, Lingopia
Wipelot, Referanslar, Lingopia
ŞİRBA, Referanslar, Lingopia

Hakkımızda

Profesyonel bir hizmet için profesyonel bir ekip

İlhan Erdem

İlhan Erdem

Kurucu, Konferans Tercümanı

Antalya’da doğdu. Dil tutkusu, 9 yaşında iki aylık bir dil kursunda İngilizceye yatkınlığını keşfetmesiyle başladı. Lisedeki yabancı dil ağırlıklı öğrenimi sonrası 2005 ÖSS sınavında ilk 300’e girerek Yeditepe Üniversitesi’nde Mütercim-Tercümanlık ve Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (çift ana dal) bölümlerini tam burslu ve yüksek onur derecesiyle tamamladı.

Galatasaray Üniversitesi’nde Avrupa Birliği çalışmalarında yer alırken münazara kulübüyle Türkiye dışında Oxford, Cambridge, Science Po turnuvalarında münazara yaptı. Stajını NTV Dış Haberler Departmanı’nda tamamladı.

Cansu Rendeci

Cansu Rendeci

Konferans Tercümanı

Samsun doğumlu olan Cansu Rendeci, lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi’nde Çeviribilim ve Reklam Tasarımı & İletişim bölümlerinde üstün başarı bursu ile tamamladı (çift ana dal). Mezuniyetin ardından atıldığı sektörde sözlü ve yazılı çeviri hizmetleri sunarken Yeditepe Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Tanıtım yüksek lisans programını bitirdi.

Pek çok alanda çeviri deneyimi bulunan Rendeci, kariyerinin yanı sıra Medya Çalışmaları alanında doktora derecesi için çalışıyor ve bir vakıf üniversitesinde öğretim görevlisi olarak marka, reklam, halkla ilişkiler dersleri veriyor.

Lingopia ve Teknoloji

Türkiye’nin dijital çeviri platformu Lingopia, bütçe dostu yazılı ve sözlü tercüme hizmetlerini iyi kullandığı teknolojik altyapılar sayesinde sunuyor. Aylarca bir odaya kapanıp bir edebiyat eserini yeniden yaratmak mevzubahis değilse sürekli çeviri takibine hazır olun!

Dil Çifti

Çevirmen

Editör

kelime (her ay)

Çeviri kalite takibi

Çevirmen ekibimizi birkaç kademeli testten geçirerek oluşturuyoruz. Kıdemli editör ekibimizin rutin düzeltmeleriyle hata parametrelerini birbirinden ayrıştırıyor ve sürekli çeviri geri bildirimiyle mükemmeli arzulayan bir ekiple çalışıyoruz.

Profesyonel Çeviri

Neredeyse 7/24 buradayız 🙂

OFİS ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

09:00-20:00 (haftanın her günü)

Adres

Suadiye, Ark 399, Bağdat Cad. No: 1, 34728 Kadıköy/İstanbul

 

×

Merhaba!

Talebinizi hemen iletin.

× WhatsApp