05330534554 [email protected]

Hizmetlerimiz

Tüm dil hizmetlerini 360 derece yaklaşımla sunuyoruz.

Tercüman, ekipman, çeviri ve diğer dil hizmetlerine dair taleplerinizi en hızlı şekilde karşılıyoruz. Tercüman taleplerinizde sadece alan yetkinliği olan ardıl çevirmen ve simültane çevirmen grubumuzla hizmet sunuyoruz. Simültane tercüman CV’lerini müşteri onayına sunuyor ve proje devamlılığını esas alıyoruz.

Ekipman, tercümanlık hizmetiyle birlikte düşünülmesi elzem olan hizmet kalemimiz ve rekabetçi bütçelerle yanınızdayız.

Çeviri, Lingopia’nın en iddialı olduğu çeviri hizmeti türü. Üç konferans tercümanı ortak tarafından kurulan çeviri ajansımız “Verba volant scripta manent” sözünün hakkını vermek yüzlerce çevirmeni teste tabi tutup özel bir editör kadrosu oluşturup çeviri kalitesini anlık olarak takip ediyor. Sektör bazlı terim listeleri oluşturmak hem yazılı çeviri, hem de sözlü çeviri için en sevdiğimiz faaliyetlerden biri. Kurumsal destek ve profesyonel çeviri hizmeti almak isteyen müşterilerimizde bir adım öteye geçip müşteri terim yönetimi ve müşteri stil yönetimi de uyguluyoruz.

Diğer hizmetlerimiz kapsamında deşifre hizmeti, sunuculuk/MC hizmeti, web tasarım çözümleri ve SEO odaklı içerik yazma hizmetleri sunuyoruz. Hizmetlerimizi aşağıdaki tablolar ve ilgili sayfalar üzerinden inceleyebilirsiniz. 

Tercüman

Basit iletişim, bütçe odaklı hizmeti, A sınıfı tercümanlık tercümanlık hizmetlerinden hangisi? En doğru seçimi, en uygun sekreterya ücretleriyle belirleyin.

Ekipman

Yetkin personelle sunduğumuz ekipman hizmetleri, bir tık uzağınızda. Tahmini kiralama maliyeti için teklif alın, hemen ulaşalım.

Çeviri

Kalite ve bütçe dengesini insan ve teknoloji bileşenleriyle birlikte yönetiyoruz. EKO, PLUS ve PRO planlarıyla size uygun yazılı çeviri bütçesi için ulaşın.

Diğer

Yapay zeka destekli deşifre, mizanpaj, seslendirme, alt yazı ve onlarca diğer hizmet için bize ulaşın, zengin insan kaynağı yönetimiyle hizmet sunalım.

Çeviri Hizmetini Neden Tarifelerle Almalısınız?

Yazılı çeviri hizmetlerimizde sunduğumuz üç önemli avantaj:

Eko Çeviri, şablon halindeki veya çok tekrarlı dosyalarda gerçek anlamda bütçe dostudur.

Plus Çeviri, şansı iyi bir çevirmene veya çeviri bürosunun inisiyatifine bırakmamanızı sağlar. Editör kontrolünü hissedersiniz.

Profesyonel Çeviri, özel bir iletişim ajansıyla çalıştığınızı hissettirir; size özel stil kılavuzu, terim yönetimi ve editör kontrolü sunar!

Neredeyse 7/24 buradayız 🙂

OFİS ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

09:00-20:00 (haftanın her günü)

Adres

Suadiye, Ark 399, Bağdat Cad. No: 1, 34728 Kadıköy/İstanbul

 

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× WhatsApp