05330534554 [email protected]

Profesyonel İngilizce-Türkçe çeviri hizmetleri

Tüm İngilizce-Türkçe çeviri ihtiyaçlarınız için dil hizmet sağlayıcınız Lingopia, kendi ana dillerine çeviri yapan kapsamlı uzman ağı sayesinde projeniz için her zaman doğru Türkçe çeviri uzmanını buluyor.

Ülkemizde Türkçe-İngilizce çeviri yönüyle birlikte en çok hizmet talep edilen dil yönlerinden biri de İngilizce-Türkçe tercümedir.  İngilizceden Türkçeye çeviri taleplerinizde üç tarifyle hizmet sunuyoruz: Hibrit, Plus ve Profesyonel.

Çeviri hizmetlerini proje gereksinimlerinize göre karşılayacak çeviri ve editör profesyonellerinden oluşan bir ekibimiz var. Türkiye’deki faaliyetlerini genişleten bir şirket misiniz? Türkçe konuşan yeni müşterileri mi hedefliyorsunuz?

İngilizce-Türkçe Çeviri Projelerinde Nasıl Çalışıyoruz?

İngilizce-Türkçe çeviri kapsamında belgelerinizi ve web içeriğiniz için Smartcat gibi çeviri yazılım araçlarını ve algoritmaları kullanıyoruz. Şirketinizi en kaliteli çevirilerle temsil edecek profesyonel bir ajansla çalışmak, Türkçe konuşan yepyeni bir müşteri tabanına erişme fırsatı sağlayacaktır. Bu yaklaşım, müşterilerinizle bilgi alışverişini kolaylaştırmanıza ve planlarınızın sorunsuz bir şekilde uygulanmasını teşvik etmenize olanak sağlayacaktır. Yine aynı şekilde, İngilizce-Türkçe akademik çeviri için tonlarca para ödemeden, alanınıza en uygun tercüme çözümümüzü dakikalar içinde öğrenebilirsiniz.

Beklentilerinizi karşılayan bir sonuç için, gerçekten deneyimli profesyonellerle iletişime geçtiğinizden emin olun. Lingopia, çeşitli çeviri alanlarında uzmanlaşmıştır: kurumsal çeviriler, pazarlama çevirisi, e-ticaret içeriği çevirisi, teknik çeviri (veya teknik tercüme), hukuk çevirisi bunlardan bazılarıdır… Üzerinde çalıştığımız metin ne olursa olsun, seçtiğiniz tarifeye göre sektör veya müşteri terim yönetimi uyguluyoruz.

Kaliteli sonuçlar için çeviri hizmetleri

Kalitenin her zaman önce geldiğine inanıyoruz. En büyük önceliğimiz müşteri memnuniyeti; belgelerinizin tercümesini sürekli bize emanet etmeniz en büyük performans göstergesi. Bu nedenle uygun İngilizce çeviri fiyatları veya çeviri fiyatı hesaplama çıkış noktanız ise mutlaka tarifelerimizi inceleyin. İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce çeviri dışında İspanyolca çeviri, Portekizce çeviri, İtalyanca çeviri, Arapça çeviri, Korece çeviri, Çince çevri, Japonca çeviri hizmetlerini iki yönlü de sunabiliyoruz..

Lingopia büyük hacimli İngilizce-Türkçe taleplerinizde proje indirimi payar

Sözleşme çevirisi, ihale çevirisi, şartname çevirisi gibi dosya formatlarında çok sayıda İngilizce-Türkçe tercüme hizmeti sunduk. Faaliyet raporu çevirisi, en tutkulu olduğumuz ve stil kılavuzuyla çeviri hizmeti sunduğumuz alan. Lingopia’da ayrıntıya dikkat eden proje yöneticilerimiz belgelerinizin alınmasından Türkçe çevirilerinin teslimine kadar tüm süreçleri özenle yönetecek ve üzerinde mutabık kalınan tarihlere kesinlikle uyacaktır.

İngilizce Türkçe çeviride web kaynaklarını kullanmak tek başına yeterli değildir. Tureng bunlar arasında ve çok değerli bir kaynaktır; ancak iyi bir çevirmen ne kadar iyi de olsa bu internet sözlüklerinde gördüğü ve beğendiği ilk karşılığı çeviride kullanmak yerine terim yönetimi çalışması yapar.

Kusursuz İngilizce Türkçe çeviri hizmetleri için Lingopia’ya bir e-posta veya mesaj göndermeniz yeterli. En yüksek kalitede İngilizce Türkçe çeviri çözümlerini zamanında ve bütçeyle sağlayabilen yüzlerce sertifikalı dil uzmanından oluşan bir ağla çalışıyoruz. Ayrıca Lingopia, ISO 17100 dahil olmak üzere tüm kalite sertifikalarını takip ederken tüm İngilizce Türkçe çeviri projelerinizin her zaman en iyi kalite ve doğruluk standartlarını karşılamasını sağlıyor.

İngilizce Türkçe çeviri veya diğer çeviri ve ilgili ticari hizmetler kombinasyonu hakkında ücretsiz fiyat teklifi almak için Lingopia ile bugün iletişime geçin. İngilizce dil hizmetlerimiz arasında şunlar yer alır:

İngilizce Türkçe Belge Tercümesi
İngilizce Türkçe Simultane Tercüme
İngilizce Türkçe Ardıl Çeviri
İngilizce Türkçe Transkripsiyon
İngilizce Türkçe Dizgi ve Grafik
İngilizce Türkçe Seslendirme ve Altyazı
İngilizce Türkçe Türkçe Çok Kültürlü Pazarlama
İngilizce Türkçe Hukuki Çeviri
İngilizce E-Öğrenme Desteği
Türkiye’nin en büyük İngilizce çeviri şirketlerinden biri olan Lingopia, birçok sektöre özel İngilizce çeviri çözümleri ve ilgili iş hizmetleri sunuyor.

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× WhatsApp