05330534554 [email protected]

Çeviri ofisi nedir?

Genel çeviri hizmetlerini fiziksel veya online çeviri bağlamında sunan işletmeler kendilerini çeviri ofisi olarak tanımlayabilirler. Sadece yeminli veya noter tasdikli tercüme hizmeti sunan firmalar kadar faaliyetlerini sadece online çeviri bağlamında sunan işletmeler de mevcuttur. Her iki grup da kendilerini çeviri ofisi olarak tanımlayabilir.

Lingopia da kendisini çeviri ajansı olarak tanımlarken yeminli belge çevirilerinden ziyade bir tercüme ofisi tarafından gerçekleştirilen tüm içerik tercümelerinde profesyonel bir işletme olarak hizmet sunar. Sürekli çeviri hizmeti alan yüzlerce memnun müşteri tarafından tercih edilen bir işletme olarak bizleri ayrıştıran özellikleri yazı ve hizmet açıklamalarımızla ortaya koyuyoruz.

Artık küresel iletişim haline gelen İngilizcede sunulan çeviri hizmetlerinin sürekli katma değer yaratması esas; çünkü çeviri kalitesinin anlaşılması eskiye göre çok daha kolay ve daha iyi çeviri hizmetleri sunulmasını sağlayan onlarca araç mevcut. Biz de bir çeviri ofisi tanımının ötesine geçip bizimle işbirliği yapan onlarca yetkin uzmanla nitelikli içerik yönetimi ve çeviri hizmetleri ortaya koyuyoruz. Profesyonel çeviri hizmetlerimizi simultane çeviri ile birlikte sunarak yazılı ve sözlü çeviride tamamlayıcı bir yaklaşımı seçiyoruz. Aynı zamanda mizanpaj, deşifraj ve redaksiyonu gibi ek hizmetleri bir çeviri bürosu tanımının ötesine geçiyoruz.

Profesyonel Bir Çeviri Ofisi

En iyi çevirmenler, kaynak ve hedef metnin üretildiği sektörü tanıyan, çeviri başta olmak üzere tüm alanlardaki teknolojik gelişmeleri takip eden ve eleştiriye açık uzmanlardır. Editörler aynı niteliklere sahip olmakla birlikte her iki dilde ve çeviri yapılan alanda yıllarca görev yaparak stil kılavuzu gibi belgelere dayalı çeviri değerlendirmesi yapan dil uzmanlarıdır.

İşte iyi bir tercüme işletmesi de bu iki önemli insan kaynağını en iyi şekilde yönetip etik çerçevede hizmet sunan çeviri işletmesidir. Biz de Lingopia olarak tüm bu değerlere sahibiz! Diğer hizmetlerde olduğu gibi çeviri hizmetleri etkin müşteri iletişimi, inovasyon ve kaliteli teslimat gerektirir. Pozitif itibar geliştirmek isteyen bir çeviri şirketi de sürekli gelişim için profesyonel çeviri hizmetlerinde otomasyon dahil tüm çözümleri uygulamalıdır.

Kalifiye dil uzmanlarının yer aldığı çeviri süreçlerimizi daha yakından tanımak için bizimle hemen iletişime geçin!

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× WhatsApp