[njwa_button id="4903"] Yeminli Tercüme Bürosu - Simultane Çeviri Kadrosuyla 360° Dil Hizmetleri
05330534554 [email protected]

Bir yeminli tercüme bürosu pasaport, sertifika ve diplomalar gibi standart belgeleri bir dilden diğerine yemin tutanağı olan çevirmenlere çevirten işletmeleridir. Çeviri hizmetleri kapsamında en çok göze çarpan çeviri hizmeti sağlayıcısı, yeminli tercüme bürosu olarak bilinen bu bürolardır. Bu tür belgelerin çevirisi herhangi bir özel beceri gerektirmediğinden, çeviri konusunda uzmanlaşmamış kişiler tarafından açılması ve işletilmesi mümkün ve olasıdır.

Bir yeminli tercüme bürosu, çeviri için uygun olmayan formatlardaki (örneğin korumalı PDF veya fotokopi) dosyalarda bile şablon hazırsa vakit kaybetmeden tercüme ve yemin işlemini tamamlar. 

Bir yeminli tercüme kuruluşu, faaliyetleri için genelde yoğun nüfusun yaşadığı yerlerde ve noterlere çok yakın (belki aynı binada) yerleri seçerler.

Medikal çeviri, teknik çeviri, pazarlama çevirisi ve hatta hukuki çeviri gibi daha karmaşık ve editör gerektiren projeler için bu işletmeler doğru adres olmayabilir. Burada daha ziyade bir çeviri ajansıyla çalışmak isteyebilirsiniz.

Her ülkenin yeminli tercümeye bakışı farklı olabilir. İstenen çevirinin yeminli mi, noter tasdikli mi apostilli mi talep edildiğine dikkat etmek gereksiz vakit ve para kaybını önlemek açısından önemlidir.

Lingopia bazı yeminli tercüme taleplerini karşılamakla birlikte bir yeminli tercüme bürosu değil. Çeviri tarifeleri, terim yönetimi ve stil kılavuzuyla faaliyet gösteren ve simultane çeviri dahil en nitelikli sözlü çeviri hizmetlerini sunan tam teşekküllü bir çeviri ajansı.

Yazılı çeviri hizmetlerimizi daha yakında incelemek için tarifelerimize göz atın ve en uygun bütçeyle en doğru çeviri hizmeti sunmamız için bize ulaşın. Şimdiye dek yüzlerce birey ve onlarca kuruluşa tam memnuniyet esasıyla hizmet sunduk.

×

Merhaba!

Talebinizi hemen iletin.

× WhatsApp