05330534554 [email protected]

Türkçe Almanca çeviri hizmetleri için Lingopia’nın yetkin kadrosuna güvenin…

Avrupa Birliği ülkeleri arasında en çok anadil konuşanı bulunan Almanca siyasi, ticari ve hukuki birçok alanda çeviri hizmetlerine konu olmaktadır. Türkiye’den Almanya’da göç eden vatandaşlarımızın sayısı da düşünüldüğünde Almanya Türkiye’nin en büyük ticaret partneri olmaya devam etmektedir. Almanya, işletmenizin veya kuruluşunuzun optimize edilmiş bir hedef pazar için ulaşabileceği muazzam bir hedef kitledir. Akademik metinler, web sayfaları, tıbbi belgeler veya başka herhangi bir amaçla Almanca çeviri kapsamında Türkçeden Almancaya çeviriye ihtiyacınız varsa, ilgili uzmanlığa sahip tercüman ve editörler için doğru kurum olan Lingopia’ya ulaşabilirsiniz.

Türkçe Almanca Çeviri Hizmetinde Birkaç Ayırt Edici Özellik

Türkçe Almanca çeviri açısından dikkat edilecek konulardan biri birden çok ülkede konuşulan diğer dillerde olduğu gibi dilbilgisi, lehçe, telaffuz ve kelime farklılıklarıdır diyebiliriz. Avusturya’da konuşulan Almanca, Hollanda’da konuşulanla aynı değildir. Bu nedenle, Türkçe Almanca çeviri hizmeti de bu bölgeler için farklılık gösterebilir.

Öte yandan, cümle içindeki tüm isimlerin büyük harfle başlaması Almancayı tanıyan herkesin bildiği bir özelliktir. Almanca konseptlere ağırlık verilen bir dildir. Türkçede ifade edilen sözcüklerin bir kelimeyle karşılandığı çokça durum vardır. Türkçe Almanca tercüme hizmetlerinde tüm bu hususlara dikkat edilmelidir.

Hızlı ve Profesyonel Almanca Tercüme Hizmetleri

Türkçe-Almanca ve Almanca-Türkçe dil çiftlerinde onlarca çevirmen ve editörle iş birliği yapıyoruz. Çevirmen ve editör ekibimizde, Almanya’da yaşayarak bu kültürü de deneyimlemiş isimler bulunuyor. Hatta Almanya dışında Avusturya, İsviçre ve diğer Almanca konuşulan ülkelerde bulunan bir çevirmen ağıyla iş birliği yapıyoruz. Öne çıktığımız Türkçe-Almanca tercüme hizmetinde yanlış tercüme sorunlarının önüne geçmek için Smartcat gibi çeviri sitemleri kullanıyor ve müşteriye özgü çeviri belleği oluşturuyoruz.

En uygun Türkçe-Almanca çeviri ücretlerinin yanı sıra bu dil ve İngilizce ile çarpraz çeviri hizmetleri sunabiliyoruz. Hangi sektörde olursanız olun doğru çeviri, kısa teslim süresi ve mümkün olan en düşük maliyeti sağlamak için yılların deneyimiyle faaliyet gösteren Lingopia ile çalışın. Türkçe Almanca web içeriği, akademik tercüme, hukuki veya teknik tercüme ihtiyaçlarınız için her sektörde uzmanlaşmış çevirmenlerle çalışan bir kadro için bize ulaşın.

Yazılı çevirileriniz için teklif almak üzere soldaki menüdeki teklif butonuna tıklayın veya daha doğru bir yönlendirme için WhatsApp destek butonuna tıklayarak bize ulaşın!

Kaynaklar: Wikipedia bilgi sayfası

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× WhatsApp