05330534554 [email protected]

Bosch simultane sistemi, simultane sistem kiralama konusunda tercih edilmesi gereken en iyi ürün mü? Uluslararası veya yurt içi konferanslarınız, kongreleriniz, seminerleriniz ve toplantılarınız için “Bosch simultane sistemi” ve kulaklıkları kiralama hizmetlerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Firmamızın simultane sistem kiralama hizmetleri bünyesinde yer alan Bosch simultane sistemi, Avrupa standartlarına uygun marka ve modelleri sizlere sunar. Lingopia olarak, Dijital Integrus Simultane Sistemini tercih ediyoruz; çünkü şu an için dünya simultane sistem kiralama konusunda en gelişmiş simultane çeviri sistemi olarak kabul ediliyor.

Bosch Simultane Sistemi ve Kalite

Bosch simultane sistemi, verimli bir organizasyon için gerekli olan üstün dijital ses kalitesi ve yüksek frekans bandında çalışır. Eş zamanlı olarak 32 dilde çeviri imkanı sunar. Dinleyicilerin tercümanları dinleyebilmesi için parazitsiz yüksek kaliteli ses dağıtımı yapmaktadır. Işık sisteminin muhtemel zararlı etkilerinden kaçınmak için altyapısında 2-8 MHz frekans bandı kullanılmaktadır. İletim hatalarını minimize ederken sinyal gürültü oranını yükselten gelişmiş dijital teknolojinin kullanılması sayesinde yüksek kaliteli ses sağlamaktadır. Bosch Integrus tercüme sistemi tamamen dijital infrared çözümü ile ışık parazitlerinden etkilenmeden yapılan tercümeyi dinleyicinin alıcısına ve kulaklığına 32 dile kadar iletebilmektedir. Alıcı bataryaları yetmiş beş saate varan çalışma performansı sunarken radyatörler bin üç yüz metrekare alana kadar kapsama alanı sunmaktadır. Bosch simultane sistemi ile beraber ihtiyaç duymanız halinde ses sistemlerini de temin edebilirsiniz. Delege mikrofonları, Senheiser el ve yaka mikrofonları, mikserler ve speakerlar sayesinde kaliteli bir ses ile beraber alanlarında uzman simultane tercümanlarımızla sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız.

Bosch Simultane Sistemi ile Etkili Çeviriler

Firmamız, uzun yıllardır simultane tercüme sistemleri ve hizmetleri konusunda sektörde öncü bir konumdadır. Müşterilerimize en iyi kalitede ürünler ve hizmetler sunmak için sürekli olarak teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve işimizin uzmanlarıyla birlikte çalışmaktayız. “Bosch simultane sistemi” ile organizasyonlarınızda kesintisiz iletişim sağlayabilir, dinleyicilerin herhangi bir dilde yapılan konuşmaları anında takip etmelerini sağlayabilirsiniz. Bu sistem, hem konuşmacılar hem de dinleyiciler için rahat bir çeviri deneyimi sunar ve etkinliklerinizi daha verimli hale getirir. Ayrıca, kiralama hizmetlerimiz sayesinde organizasyonlarınız için gerekli olan ekipmanları kolayca temin edebilirsiniz. Etkinlik boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi bizden kiralayabilirsiniz, böylece organizasyonunuzun her aşamasında profesyonel destek alabilirsiniz. Firmamızın sunduğu simultane sistem kiralama hizmetleri, daima müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya yöneliktir ve her türlü etkinlik için uygun ekipmanlara ulaşabileceğiniz geniş bir ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Ayrıca, teknik destek ekibimiz ihtiyaç duyduğunuz her an size yardımcı olmak için buradadır.

Bosch Yardımıyla Kaliteli Hizmet

Bosch markası ile sağladığımız başarılarla ön plana çıkan öncü bir çeviri firmasıyız. Firmamız, Bosch’un kaliteli ve güvenilir teknolojisiyle entegre edilmiş simultane çeviri çözümleri sunarak müşterilerine etkili ve akıcı iletişim imkanı sağlıyor. Lingopia olarak simultane sistem sunma hizmetimiz için kullandığımız Integrus tercüme sistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz buradan sistemin ayrıntılarını edinebilirsiniz. Bu kaynak aracılığıyla Bosch kalitesinden yararlanma süreciniz ve bizim dil hizmetlerimizde kullandığımız çeviri sistemimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Çeviri kültürü ile ilgili iseniz sektörde çoğu zaman atıfta bulunulan ATA (American Translators Association) aracılığıyla simultane çevirinin doğası, işlevi ve standartları hakkındaki yazılardan faydalanabilirsiniz. ATA, çeviri alanında profesyonel çevirmenler için bir kaynak ve topluluktur. Lingopia, simultane çeviri hizmetlerinde ATA kaynaklarından yararlanır. Simultane çeviri yaparken bu kaynakları kullanmak, tercümanların işini kolaylaştırır ve kaliteyi artırır. 

Lingopia, Ekipman Kiralamada Yanınızda

Bosch simultane sistemi ile ilgili daha fazla bilgi almak ve simultane sistem kiralama hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşmaktan çekinmeyin. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz, size en iyi hizmeti sunmak için hazır beklemektedir. Unutmayın, organizasyonlarınızda kaliteli bir iletişim için doğru ekipmanlar çok önemlidir ve biz size bu konuda yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× WhatsApp